Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie
ul. Projektowa 4
20-209 Lublin

Kancelaria Uczelni
+48 81 749 17 70
fax: +48 81 749 32 13
sekretariat@wsei.lublin.pl

Biuro Obsługi Rektorów i Studentów / Rekrutacja
+48 81 749-17-77
bos@wsei.lublin.pl
rekrutacja@wsei.lublin.pl

Sekretariat Rektora
+48 81 749-17-77

Inspektor Ochrony Danych 
mgr inż. Leszek Gońka
email: iod@wsei.lublin.pl

Rejestr Uczelni Niepublicznych i Związków Uczelni Niepublicznych prowadzony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 196

NIP: 712-26-52-693
REGON: 432260703
ePUAP: /wseilublin/SkrytkaESP

Konto bankowe:
PKO BP SA 30 1020 3147 0000 8202 0065 0382

    REKRUTACJA

    Studia wyższe

    Biuro Obsługi Rektorów i Studentów
    ul. Projektowa 4, Lublin
    email: bos@wsei.lublin.pl
    email: rekrutacja@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 17 77

    Godziny pracy
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota: 8:00 – 15:30
    Niedziela: 8:00 – 15:00

    Studia podyplomowe

    Centrum Studiów Podyplomowych
    Ul. Projektowa 4, pokój 218, 219
    podyplomowe@wsei.lublin.pl
    Tel. 81 749 32 24
    Fax: 081 749-32-13

    Godziny pracy
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota: 8:30 – 14:00

    Rekrutacja cudzoziemców na studia polskojęzyczne i anglojęzyczne

    Asystent ds. rekrutacji i obsługi studentów
    mgr Anastazja Trofymczuk
    email: anastazja.trofymczuk@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 52
    pok. 101

    DZIEKANATY

    Wydział Administracji i Nauk Społecznych

    Władze wydziału

    Dziekan Wydziału
    Prof. WSEI, dr Sylwester Bogacki

    email: sylwester.bogacki@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 36

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek: 8:00 – 12:30
    Wtorek: 8:00 – 14:30
    Środa: 8:00 – 12:30
    Czwartek: 12:00 – 16:00
    Piątek: 8:00 – 13:00

    Administracja i Bezpieczeństwo wewnętrzne

    Ekonomia, Finanse i rachunkowość, Logistyka, Zarządzanie

    Kierownik Dziekanatu
    mgr Renata Wybacz

    email: renata.wybacz@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 36
    tel. 81 749 32 11

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista Toku Studiów
    mgr Ewa Wójcik
    email: ewa.wojcik@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 36
    tel. 81 749 32 11

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Asystent ds. Toków Studiów
    mgr Anna Szawara
    email: anna.szawara@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 36
    tel. 81 749 32 11

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Wydział Nauk o Człowieku

    Władze wydziału

    Dziekan Wydziału
    ks. dr Adam Raczkowski

    email: adam.raczkowski@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Dyżur dla studentów:
    Wtorki: 10:00 – 11:30
    Piątki: 12:00 – 13:30

    Pedagogika i Psychologia

    Kierownik Dziekanatu
    mgr Małgorzata Gonet
    email: malgorzata.gonet@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista Toków Studiów
    mgr Patrycja Batyra
    email: patrycja.batyra@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Pielęgniarstwo

    Kierownik Dziekanatu
    mgr Małgorzata Gonet
    email: malgorzata.gonet@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista Toku Studiów
    mgr Joanna Tyburczyk-Nastaj 
    email: joanna.tyburczyk@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista Toku Studiów
    mgr Aneta Gołofit
    email: aneta.golofit@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 12

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Wydział Transportu i Informatyki

    Władze wydziału

    Dziekan Wydziału
    dr inż. Robert Pietrzyk
    email: robert.pietrzyk@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 43

    Transport, Informatyka, Mechanika i Budowa maszyn

    Kierownik Dziekanatu
    mgr Joanna Sidor – Walczak

    email: joanna.sidor@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 43

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    Specjalista toku studiów
    mgr Monika Sławek

    email: monika.slawek@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 43

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 15:00
    Sobota:  8:00 – 15:00
    Niedziela: 8:00 – 13:00

    BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

    Dyrektor
    dr Sylwia Skrzypek-Ahmed
    email: Sylwia.Skrzypek-Ahmed@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 68

    Asystent Toku Studiów
    Oleksii Snitsar
    email: oleksii.snitsar@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 39

    Godziny przyjęć studentów:
    Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 14:00

    Specjalista ds. rekrutacji i obsługi studentów anglojęzycznych
    mgr Elżbieta Kowalska-Dzieciuch
    email: elzbieta.dzieciuch@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 39

    CENTRUM INFORMATYCZNE

    Dyrektor 
    mgr Edmund Wąsik
    email: edmund.wasik@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    Zastępca Dyrektora ds. Cyberbezpieczeństwa
    dr inż. Mariusz Kalita
    email: mariusz.kalita@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    Programista
    mgr Adam Piwko
    email: adam.piwko@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    Programista
    mgr inż. Krzysztof Kucharzyk
    email: krzysztof.kucharzyk@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    Informatyk
    mgr inż. Paweł Kaleta
    email: pawel.kaleta@wsei.lublin.pl
    email: it@wsei.lublin.pl
    tel./fax 81 749 32 53

    DZIAŁ MARKETINGU I KOMUNIKACJI

    Dyrektor
    mgr Sylwia Szymańska
    email: sylwia.szymanska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 67

    Specjalista ds. marketingu
    mgr Paulina Kamińska – Grzywa
    email: paulina.kaminska@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 67

    Asystent ds. marketingu
    mgr Patrycja Kaczmarek
    email: patrycja.kaczmarek@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 67

    CENTRUM REKRUTACJI I WSPÓŁPRACY Z OTOCZENIEM SPOŁECZNO-GOSPODARCZYM

    Dyrektor 
    mgr inż. Leszek Gońka
    email: leszek.gonka@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 33

    Specjalista ds. Public Relations
    i Social media

    mgr Kamil Tokarz

    email: kamil.tokarz@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 52

    Specjalista ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym
    mgr Katarzyna Szczot
    email: katarzyna.szczot@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 06
    pok. 101

    CENTRUM PROJEKTÓW, WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ I STRATEGII ROZWOJU

    Dyrektor 
    mgr Marta Drygała
    email: marta.drygala@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 51
    fax 81 749 32 13

    Zastępca Dyrektora Centrum Projektów i Strategii Rozwoju
    mgr Artur Grzesiak

    email: artur.grzesiak@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 51
    fax 81 749 32 13

    Zespół ds. projektów krajowych

    Specjalista ds. projektów
    mgr Monika Jaremek
    email: monika.jaremek@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 49
    fax 81 749 32 13

    Specjalista ds. projektów
    mgr Magdalena Kowal
    email: magdalena.kowal@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 49
    fax 81 749 32 13

    Specjalista ds. projektów
    mgr Karol Białota

    email: karol.bialota@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 49
    fax 81 749 32 13

    Asystent ds. projektów
    mgr Katarzyna Hacia
    email: katarzyna.hacia@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 49
    fax 81 749 32 13

    Zespół ds. projektów zagranicznych

    Koordynator zespołu ds. projektów międzynarodowych
    mgr Magda Janiak
    email: magda.janiak@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 27

    Specjalista ds. projektów międzynarodowych
    mgr Monika Ludwiniak
    email: monika.fraczek@wsei.lublin.pl
    tel. 81 749 32 27